20.01.2016

Англійська мова дітям: відео+матеріали

Від Ludmyla
english

Англійська дітям

Сьогодні у нас не зовсім, на перший погляд, “наша” тема – англійська мова дітям. Чому ми її обрали? З огляду на її важливість для сучасних сімей. Адже практично кожна сучасні тато з мамою вважають чи, радше, впевнені, що знання англійської мови для дитини – це перепустка в майбутнє життя. І мають рацію.

Відповідно, постає логічне запитання: як опанувати чужу мову, хай і надважливу та надактуальну? Звісно, є безліч платних послуг – від вивчення англійської в дитячих центрах чи садочках до опанування її під керівництвом мудрого педагога-найнятого вами, дорогі батьки, репетитора.

Ми ж вами зупинимося на тому, що ви з дітьми можете самі досягти певного рівня англійської мови дітям. Справді, сьогодні У Всесвітній мережі стільки всіляких матеріалів, що проблема не в браку джерел, а в тому, як з ними розібратися, щоб вибрати найкраще й при цьому не згаяти купу часу. Тож якщо ви переслідуєте саме таку мету, запрошую вас ознайомитися з добіркою найкращих відео, які призначені для вивчення англійської мови дітьми. Укладач –  моя колега й добра знайома, двічі мама Вікторія.  Стаття має назву: АНГЛИЙСКИЙ ДЛЯ ДЕТЕЙ ВИДЕО: ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ.

Далі продовжимо трішки пізніше.