Історія створення сайту

Дорогі друзі!

Поділюся з вами своєю історією “Як я стала власником сайту”. Вона, як і всі інші, чимось особлива, а в чомусь – типова. Ну, що ж, вирушаймо.

Над ідеєю створення власного сайту я мізкувала років зо два: зважувала свої сили, “зважувала” на уявних вагах його користь для читачів, порівнювала із власними часовими затратами й фізичними зусиллями.

Проте мої думки так би й залишилися в моїй голові, якби не запрошення до безкоштовної (!) школи досить розумних хлопців Євгенія Ходченкова та Михайла Гаврилова  для тих, хто хоче створити сайт, але нічого в цьому не тямить. Помолившись і ще трохи подумавши, я таки прийняла рішення. І ось наслідки цього рішення: перед вами сайт.

Мої поради новачкам, які ще ламають голови над тим, розпочинати власний проект чи ні. 

Пам’ятаймо такі основні (як на мене) речі:

1) 50% успіху (мабуть, таки більше) –  Ваше ОСОБИСТЕ непереборне бажання створити й старанно працювати над НАЙКРАЩИМ у мережі сайтом;

2) час потрібно ВИДІЛЯТИ (а не використовувати за залишковим принципом) щодня чи майже щодня як для вдосконалення технічних параметрів, так і (це найголовніше) для ЗМІСТОВОГО наповнення;

3) бачити перед собою ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ (розумними словами), готуючи кожний матеріал. Інакше кажучи, писати з любов’ю й турботою про ЧИТАЧА, враховуючи його потреби;

4) і насамкінець, вкласти в цю справу всю свою душу, оскільки саме “душевний сайт” (цитую Михайла Гаврилова) має ВЕЛИКЕ МАЙБУТНЄ.

Тож ваше рішення має бути не одноденним, а серйозним і надовго.

27.06.2014 А зараз (сайту вже більше 4 міс.)  я можу сміливо стверджувати: я рада, що відважилася на цей проект і цьому є кілька причин.

По-перше, в мене з’явилося багато реально-віртуальних друзів, по-друге, є можливість у дружній дискусії (часто на сторінках ФБ) з’ясовувати думку фахівців щодо не дуже простих випадків, по-третє, під час підготовки чергового матеріалу відкриваю для себе якісь нові мовні грані.

Щиро дякую ВАМ, дорогі ЧИТАЧІ, за небайдуже ставлення до “Моволюбів” і допомогу в поширенні нових матеріалів, зокрема за допомогою соціальних мереж. Сподіваюся, що наша реально-віртуальна дружба – всерйоз і надовго.

01.08.2014 Час невпинно лине. Нам, МОВОЛЮБАМ, вже майже півроку. Хочу поділитися з Вами своїми підходами до написання матеріалів.

Дорогі друзі! Як ви вже зрозуміли, готуючи черговий матеріал, я турбуюся перш за все, щоб він відповідав таким вимогам:

по-перше, був ЦІКАВИЙ,

по-друге, КОРИСНИЙ,

по-третє, ПОТРІБНИЙ для якихось ваших власних цілей.

Прекрасно розумію, що сьогодні в інформаційно перенасиченому світі чи не найдорожче в кожного з нас – це ЧАС, тому на першому місці стоїть життєво необхідна інформація, тобто інформація з прямим практичним застосуванням. Наприклад, як зварити борщ чи усунути недоліки в роботі пральної машини.

Інформація, призначена справжнім МОВОЛЮБАМ з мого однойменного сайту, належить до іншої категорії – інтелектуальних розваг (я би так визначила). Як на мене, то ми – люди – практично не змінюємося: як у біблійні (не хлібом єдиним…) та в античні часи (народ вимагав хліба й розваг), так і сьогодні ми прагнемо відпочинку з розвагами. При цьому хочеться не бездумно гаяти час, а використовувати його з користю для свого росту й розвитку – душевного, духовного, інтелектуального.

Тож сьогодні попри жорсткий практицизм XXI ст., ми з вами, МОВОЛЮБИ, намагаємося інтелектуально (чи може й душевно) відпочити, що має відповідати щонайменше двом вимогам – ЦІКАВО Й КОРИСНО.

Саме таку мету я ставлю перед собою перш за все. А потім вже критерій ПОТРІБНО, який, швидше за все, у кожного з Вас свій, як наприклад:

  • для самоосвіти й підвищення власного рівня володіння рідною мовою,
  • для підготовки до власного заняття з української мови,
  • для написання реферату;
  • для виконання домашнього завдання з української мови;
  • для підготовки до зовнішнього незалежного тестування.

Тож дякую кожному з Вас за безпосередню участь у рості й розвитку МОВОЛЮБІВ – і сайту, і нас з вами. Прошу запрошувати до нашої світлиці МОВОЛЮБІВ нових друзів!!!

Щиро, ваша Людмила Пономаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.